TWORZYMY IDEE, KTÓRE SPRZEDAJĄ.
KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA UWODZI.

NOWA SZATA

Metafen zmienia szatę. Nowe opakowanie naszego autorstwa już jest dostępne w sklepach. Na co postawiliśmy szykując zmiany? Na nowoczesność i technologię oraz unikalność połączenia a rewolucyjny kod kolorystyczny wykraczający poza ramy segmentu leków przeciwbólowych przypadł do gustu konsumentkom. W końcu Metafen to wyjątkowy, innowacyjny lek. I takie też powinno być jego opakowanie!

WOLNIEJ ZNACZY DŁUŻEJ

Państwo pozwolą, że przedstawimy: BIBLOC, nowy lek na nadciśnienie. To dzięki nam usłyszą o nim już wkrótce lekarze i pacjenci w całej Polsce. Nasza strategia i kreacja dla marki Bibloc sprawiły, że serce klienta zabiło szybciej i… przetarg wygrany, a kampania wprowadzająca produkt na rynek trafiła do nas. Na jej potrzeby stworzyliśmy KV, materiały POS oraz eventy dla przedstawicieli medycznych i lekarzy.

PREGNA PO LIFTINGU

Pregna to znana marka suplementów dla kobiet w ciąży. Lata obecności na rynku sprawiły jednak, że jej opakowania zatraciły… świeżość i oryginalność. A my zajęliśmy się przywróceniem im nowoczesnego wyglądu i wyróżnialności na półce. Efekt pracy: spójna koncepcja nowych opakowań umożliwiająca w przyszłości rozszerzania marki o nowe produkty.